Reference
a ukázky našich realizací

Rozmanité dárky, různé firmy, pestré příběhy,
ale vždy s individuálním přístupem.

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI?

"Když jsme si na podzim roku 2014 domluvili první schůzku s Darodějkami, předpokládali jsme, že jako vždy přijde nějaká reklamní agentura a bude nabízet spoustu velmi "originálních" reklamních předmětů, ze standardních dárkových katalogů na trhu. Darodějky žádný katalog neměly a tak dostaly jasné zadání - v krátkém čase navrhnout nápadité dárky pro naše VIP obchodní partnery. K našemu překvapení byl návrh dárků velmi zajímavý a ohlas obdarovaných veliký. Potěšilo je, že si někdo dal práci a vytvořil něco osobitého. A úspěšně spolupracujeme již třetím rokem. Pokud hledáte netypické dárky a záleží vám na dobrých obchodních vztazích, Darodějky jsou dobrou volbou."

Pavel Pokorný Marketing manager, NOVASERVIS spol. s r.o.

Děkujeme Darodějkám za profesionální spolupráci. Oceňujeme zejména kreativitu, jiný pohled na vztah se zákazníkem a taktéž vždy dodržené termíny a dohody. Rádi budeme spolupracovat dál a obracet se s důvěrou na Darodějky.

DušanKART ARENA BRNO, s.r.o.

Již podruhé jsme využili k výrobě vánočních dárků služby společnosti Darodějky s.r.o. a opět chválím velmi milý přístup obou Darodějek. Oceňuji především vstřícnost k individuálním požadavkům a projevenou kreativitu při finalizaci dárků, které budeme s radostí rozdávat našim zákazníkům. Těšíme se na další spolupráci i v budoucnu.

Kateřina TillingerováMarketing manager, NAVISYS s.r.o.

Firmy, které s námi vypráví své příběhy: