Časté dotazy

Zajímá vás, jaký je rozdíl mezi námi a reklamní agenturou,
nebo proč nepoužíváme katalogy?

1. Jste reklamní agentura?

Nejsme standardní reklamní agentura. Reklamní agentury používají pro svoji práci katalog, který předají svým potenciálním klientům a oni si z něj vyberou. Darodějky pracují jinak. My katalog nemáme. Sejdeme se s klientem, vyslechneme jeho přání a samy mu připravíme nabídku. Tak aby se hodila k jeho oboru, účelu, aby měla smysl, pointu a vyjadřovala vždy co má.

2. Máte katalog svých výrobků?

Katalog nemáme. Zakázky tvoříme vždy po individuální dohodě klientovi na klíč. Výrobky nutně nemusí být univerzální s využitím pro jakoukoliv firmu. Nechceme používat polotovary, které jen potiskneme logem a dáme všem klientům plošně.

3. Kde se může potencionální klient podívat na vaše výrobky?

Pár ukázek výrobků naleznete na webových stránkách v sekci reference, další pak při individuálním setkání nebo v našem malém obchůdku s kanceláří v Brně, Hudcova 78, v areálu hotelu Prometheus. Každý výrobek má svůj příběh, to jak vznikl. Proto co se hodí jednomu, nemusí se hodit druhému. Vždy to s klientem probereme a vysvětlíme. I z dobře vyfocené fotky to nemusí být hned zřejmé.

4. Čím se tedy odlišujete od reklamní agentury? Proč si mám vybrat právě Vás?

Rozdíl je především v individuálním přístupu. Nedostanete na první schůzce katalog se slovy :“Vyberte si a pak se ozvěte“, ale sedneme si a budeme se ptát: k čemu mají dárky sloužit, pro koho jsou určeny, kdo je dostane, jaký mají mít účel. Do klasické reklamní agentury jdete s již jasnou představou toho, co chcete, např. tužku na str. 58 a chci jí 10 000 ks. K nám si jdete popovídat o tom, jak chcete, aby Vás vnímali Vaši klienti, dodavatelé, odběratelé, rodina – protože i individuální dárky jsou naše doména.

5. Nebude to drahé? Proč bych neměl jít přímo do reklamní agentury, nejste jen další článek v řetězci?

Drahé to nebude o nic víc, než je obvyklé. Rozdíl v ceně je u individuálních dárků. Ty bývají zpravidla nákladnější. Firemní dárky, díky dobrým obchodním vztahům s našimi partnery, ale nebudou dražší, než jak je najdete v katalogu nebo jinde na internetu. Pokud to jde, snažíme se dostat přímo k výrobci nebo najít nového. My si vážíme každého zákazníka a ke všem přistupujeme stejně zodpovědně.

6. Proč si vybrat právě Darodějky?

Protože Darodějkám není jedno, jak se prezentujete před svými klienty a partnery. Přemýšlíme o vás, o tom co děláte a jak se chcete prezentovat a co se k vám hodí a co ne. Chceme vám pomoci v budování vašeho jména, na kterém pracujete mnohdy roky. Pomáháme vám vytvářet první dojem, který zanechá emoce a pomůže vám nezapadnout v konkurenci. Prostě být jiný a odlišit se. Pomáháme vám vytvářet příběhy vašich dárků. A jdeme do toho s naší tváří, kdy se nemůžeme schovat za jméno velké reklamní společnosti jako její obchodní zástupci s šéfem za zády.

7. Když se rozhodnu vás oslovit, měl bych mít představu o tom, co chci?

Není to podmínkou. Vy musíte jen vědět pro koho. Zbytek nechte na nás. Vytipujeme, co by bylo vhodné, a vy si jen vyberete. Prostě ukážete prstem, co se vám líbí a hodí. Někdy ale klient objeví i možnosti, o kterých neměl ani ponětí a přitom jsou tak jednoduché. Nevozíme věci z Marsu a ani neslibujeme nemožné, nerady používáme slova jako originální , jedinečné a okouzlující. Snažíme se jen kvalitně dělat srdcem svoji práci, hledáme nové výzvy a naplňujeme je.