Technologie

Neustále se snažíme hledat nové  technologie a postupy, aby naše produkty byly dokonalé. Stručný přehled všeho, co vám můžeme nabídnout neleznete níže. A pokud ne tak nám zavolejte a určitě najdeme řešení.

UV tisk

UV tisk umožňuje tisk na nestandardní materiály jako je plech, plasty, dřevo, hliník a zajistí tisk v nejvyšší kvalitě. Našimi produkty jsou z velké části plechové krabičky, na které natiskneme jakýkoliv motiv, logo, fotografii nebo text. Kombinací různých technik jako je např. tisk a gravírování dokážeme dodat vašim produktům atraktivní, jedinečný a originální vzhled.

VÍCE O UV TISKU

Laser

Pomocí laseru je možné řezat, gravírovat nebo označovat různé druhy materiálu. Využíváme hlavně materiály jako je kov, dřevo, plexi sklo nebo sklo.

VÍCE O LASERU

Obaly

Není nám lhostejné, v čem naše produkty a dárky doručíme a jak je zabalíme. Zajistíme výrobu obalů od návrhu, konstrukce až po konečný produkt a dekoraci.

VÍCE O OBALECH

Textil

Postaráme se o firemní oblečení vašich zaměstnanců a ostatní firemní textil ve vaší společnosti od triček po kšiltovky.

VÍCE O TEXTILU

USB flash disk

Každý ke své práci občas potřebuje USB disk. V dnešním světě moderních technologií je nezbytnou součástí. Snad proto se stal tak oblíbeným a častým reklamním dárkem.

VÍCE O USB
PF s výsekem

Tisk

Nízkonákladový nebo ofsetový tisk? Vizitky, letáky, PF nebo katalog?

VÍCE O TISKU