FIALOVÝ ZÁZRAK ANEB JAK VZNIKÁ DÁREK S PŘÍBĚHEM

Už dlouho jsme chtěly mít v nabídce dárek pro dámy. Něco co můžete věnovat ženě v jakémkoliv věku, jakékoliv profesi, k jakékoliv příležitosti. Když jsme si lámaly hlavu nad tím, co by to tak mohlo být, dospěly jsme k závěru – něco z kosmetiky. Ale vždy nastalo několik  „ALE“.

  • Co když bude žena alergická
  • Co když budeme zasahovat do její osobní zóny
  • Co když používá svoji oblíbenou kosmetiku
  • Co když „to“ vůbec nepoužívá…..

Takže jsme tuto otázku nechaly osudu. A jak to tak bývá, osudové setkání přišlo samo.  Potkaly jsme se s mužem, se kterým jsme již v minulosti řešili obchod , ale teprve nyní to bylo to ONO. Přivezl nám ukázat výrobky a svoji slečnu, která fialový zázrak (jak jsme ho nazvaly) zpracovává.

V dubnu tohoto roku jsme dali život naší značce přírodní kosmetiky Pure Harmony. Řekli jsme si, proč nezúročit naše dosavadní zkušenosti a nezačít dělat úplně něco nového. Měli jsme touhu vyrábět vlastní produkty, a protože já se vyznám v kosmetice a Michal zase v sociálním podnikání, vznikl koncept výroby přírodní kosmetiky z chráněných dílen. Naše zaměstnance tahle činnost neskutečně baví a a Pure Harmony produkty jsou důkazem, že zaměstnávání handicapovaných není pouze o ostraze a úklidu.

Inspiraci nacházíme v krajině jižní Moravy. Je to pro nás kraj harmonie, relaxace a krásné přírody – o tom všem je také  Pure Harmony. 

Pokud to jde, využíváme pro naši kosmetiku lokální suroviny. V Klentnici na Pálavě obhospodařujeme políčko s levandulí, kterou si sami sbíráme, sušíme a pak přidáváme do relaxační koupelové soli anebo do levandulových šumivek“ říká Kristýna.

A my jsme věděly, že toto je to pravé, co jsme hledaly. Je až neuvěřitelné jak moc se na produktu podepisuje kdo a jak ho vyrábí. Tento pár je plný lásky, radosti, něhy, nadšení a to se také odráží v jejich produktech. A přesně takové produkty my hledáme do našich dárků.

U fialového zázraku jsme věděly, že splňuje hned několik požadavků, které jsou při výběru dárku pro nás důležité.

  1. Být ochoten věnovat kus sám sebe pro radost druhých.
  2. Najít věc, kterou si obvykle sám sobě nekoupíte (třeba proto, že vás to jenom nenapadne)
  3. Dárek, který potěší a to nejen při předání, ale i při použití.
  4. Dárek, který je tvořen s láskou  v Česku.

Produkt jsme tedy měly, ještě bylo důležité vymyslet balení, aby mohl vzniknout JINÝ DÁREK. Klademe důraz na nejmenší detaily a obal je důležitý. Jednak by měl být designový, protože obal prodává, ale také je důležité, aby plnil svoji funkci. Nikdy nevíme, jakou cestu musí urazit ke svému obdarovanému a proto je pro nás důležité, aby byl obal pevný, měl tu správnou nosnost, byl dobře manipulovatelný a pokud možno z přírodního materiálu. Krabice na naše dárky si navrhujeme samy a necháme si je vyrobit na míru našich požadavků. Poté je důležité upevnění uvnitř obalu, to projde také několika variantami, než naznáme, která je ta pravá. No a nakonec trochu designu.

Věříme, že pokud je dárek nabitý energií a láskou jako je náš fialový zázrak, je to vidět a cítit na první pohled.

Co říkáte? Pořídíte takový dárek svojí manželce, mamince, babičce, dceři,  kolegyni v práci, paní učitelce, paní doktorce?

My si přejeme, aby v každém dárků žil příběh a tady opravdu žije.

Přejeme vám všem ho zažít.

Darodějky

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů