OHLEDUPLNĚ K LIDEM I PŘÍRODĚ

Každý rok se snažíme vymyslet a připravit novinky pro další sezónu. Pro letošní rok jsme přidaly k našim požadavkům na obaly jeden velmi důležitý aspekt.

A tím je ochrana životního prostředí a finanční šetrnost nebo chcete-li

Ohleduplně k lidem i přírodě“.

Na základě zkušeností z loňských vánoc víme, že většina z vás tak trochu zapomněla na dárkové tašky k dárkům. Vše jsme spolu vždy vyřešily, ale někdy už byl rozpočet tak napnutý, že jsme musely sáhnout po levnější verzi tašek, což ne vždy je ideální řešení. Obzvláště když se jedná o vánoční dárek pro vaše partnery, klienty nebo zaměstnance.

Abychom tomu letos předešly, připravily jsme pro vás KRABICE, které mají odnosné uši a není tak nutné je dávat do dárkových tašek. Ono pořídit hezkou dárkovou tašku je v dnešní době docela finančně náročné a to nemluvíme o potisku logem. Volbou naší nové krabice šetříte nejen životní prostředí (protože je vyrobená z recyklovatelného materiálu), ale i peníze. Minimálně ty za tašku.

Zdroj: Darodějky

A co víc? Budete naprosto orginální a jedineční.

Dárková papírová krabice
Dárková krabice s ušima

Klasická verze krabice má uši z přírodního jutového provazu. Pro náročnější klienty máme i variantu s uchy ze saténové stuhy. Barvu si vyberete podle loga, nebo vkusu.

Zdroj: Darodějky

Na krabice se dá tisknout, ale postačí i navázaná komplimentka s logem. Tím, že je krabice univerzální – hnědá, má použitelnost během celého roku na jakoukoliv akci. Pouze drobnými doplňky ji dotvoříte (nebo my pro vás). Krabice má další výhodu – můžete ji použít i opakovaně, protože je z velmi pevného materiálu – mikrovlny.

Rozměry máme připraveny tři – malá, střední a velká, takže není problém zabalit vše. Např. kosmetiku, med, pochutiny, tričko, ale i větší mikinu, sportovní bundu, župan, velký ručník nebo třeba deku. Právě s těmito dotazy jste se na nás obraceli nejčastěji.

Zdroj: Darodějky

Velké papírové tašky, nebo dokonce igelitky, nejsou skutečně tím nejlepším řešením.

Tak buďte letos originální a ohleduplní.

Naše rada pro vás.

Pokud si budete vybírat krabice na e-shopech, měli byste si předem odpovědět několik otázek

  • Co  budete do krabic dávat?
  • Jak to bude těžké?
  • Jak zabezpečit krabici? Jakou výplň použít?
  • A do čeho krabici vložíte, zabalíte? (aby se dobře předávala)

Nejen tuto krabici najdete v e-shopu Jiné dárky nebo v našem katalogu obalů.

Darodějky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů